Wyjątkowe reprodukcje na płótnie

Kategoria REPRODUKCJE OBRAZÓW, to zbiór najciekawszych i najbardziej znanych dzieł malarstwa, grafik i szkiców pochodzących spod pędzla najbardziej znanych artystów. Teraz i Ty, możesz mieć w swoim mieszkaniu obraz na płótnie z reprodukcją ulubionej martwej natury, pejzażu, różnokolorowych kwiatów czy najpiękniejszych światowych miast. Fani renesansowych portretów, takich jak- „Dama z łasiczką”, słynna „Mona Lisa”- Leonarda da Vinci, „Dziewczyna z perłą” -Jana Vermeera (która jest hitem w naszym sklepie), czy bardziej subtelnych przykładów portretów z późniejszych epok, znajdą u Nas reprodukcje najwyższej jakości, wiernie oddające pociągnięcia pędzla, grę świateł i kolory. Obrazy na płótnie takie jak „Złota dama”-Gustava Klimta, intrygujące i tajemnicze kobiety Alfonsa Muchy lub cykl eleganckich „Tancerek”-Edgara Degasa, to pomysł na dekorację sypialni, biura albo salonu piękności, a delikatne portrety dzieci- pokoiku swoich pociech.

Piękne reprodukcje dopasowane do Twojego gustu

Nie każdego interesują portrety- nie szkodzi! Sceny rodzajowe, pejzaże, minimalistyczne szkice oraz religijne obrazy drukowane na płótnie-sprawdzą się również jako prezenty na urodziny, śluby, komunie i rocznice. Nie musisz być znawcą sztuki, aby móc przystroić swoje mieszkanie wyjątkowymi obrazami idealnie oddającymi Twój gust i estetykę. Nadaj klasycznego wyglądu swojemu salonowi, poprzez zawieszenie renesansowych i barokowych pejzaży, przedstawiających rozległe włoskie winnice, deszczowe angielskie i niderlandzkie marynistyczne krajobrazy i malownicze, impresjonistyczne wybrzeża autorstwa francuskiego mistrza Claude’a Moneta. Spokojne wiatraki, tłoczne dworce, majestatyczne katedry i tradycyjne nokturny wyrażane przede wszystkim poprzez światło, takie jak „Taras kawiarni w nocy” i „Gwiaździsta noc”- Vincenta van Gogha, dostępne są od zaraz w podkategorii „miasta”.

Malarstwo europejskie daje się dość jednoznacznie podzielić na poszczególne epoki od czasów prehistorycznych po koniec XIX wieku, który przyniósł niezwykłą różnorodność stylów i kierunków malarskich. Historia dwudziestowiecznego malarstwa to już kilkadziesiąt niezależnych opowieści, łączących się jedynie w niektórych punktach. Najbardziej znane i cenione obrazy każdej w tych epok znajdziesz wśród tej kategorii.

Kategoria „REPRODUKCJE OBRAZÓW” to jedna z najczęściej odwiedzanych kategorii na naszej stronie. Klienci najczęściej wybierają pejzaże, ponieważ pasują zarówno do stylowego mieszkania urządzonego w starym stylu, eklektycznego studia lub nowoczesnego domu.

Światowe malarstwo ewoluowało przez wieki. Zaczynając od malarstwa tablicowego, poprzez freski, aż do graffiti i obrazów drukowanych na płótnie. Ara-Fotoobrazy gwarantuje najlepszą możliwą jakość niezależnie od techniki wykonywanej reprodukcji.Drukujemy obrazy na naturalnym bawełnianym płótnie Canvas 360g na drukarce Epson Stylus Pro 9890. Dzięki najnowszej technologii oraz zastosowaniu dziewięciu kolorów ekologicznych atramentów Ultra Chrome HDR jakość wydruków jest perfekcyjna. Płótno naciągane jest na drewnianą ramę (krosno malarskie) wykonaną z klejonego drewna sosnowego. Obrazy mają zadrukowane brzegi, dzięki czemu można je zawieszać bez konieczności oprawiania w dodatkową ramę.

Wykorzystujące zharmonizowaną gamę kolorystyczną i podkreślające kontrasty, różnorodne motywy malarskie jako druk na płótnie najlepiej prezentują się w dużych rozmiarach w centralnej części pokoju lub jako kilka pojedynczych obrazów tworzących małą „galerię ścienną”. Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą.

Reprodukcje obrazów na płótnie – drukowane w najwyższej jakości

Zbiór najciekawszych i najbardziej znanych dzieł sztuki do wyboru dla każdego – malarstwo, grafika, oraz szkice pochodzących od najbardziej uznanych artystów. Teraz każdy – za niewielką cenę – może mieć płócienny obraz z reprodukcją swojej ulubionej martwej natury, piękny pejzaż, czy też klimatyczny krajobraz miejski. Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Możesz wybrać swój ulubiony obraz, który zawsze Ci się podobał, by potem powiesić go u siebie na ścianie w gabinecie, lub w jakimkolwiek innym wybranym miejscu. Wszystkie obrazy wykonywane są w najwyższej jakości, dzięki nowoczesnej technice uzyskanej poprzez zastosowanie najwyższej jakości drukarki marki Epson oraz aż dziewięciu podstawowych kolorów, dając obraz niezwykle żywy i trwały. Wszystkie możliwe do wykonania reprodukcje podzielone zostały na kilka kategorii, które pozwolą nam wybrać najbardziej interesujący nas motyw. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, lub chcieliby Państwo, żebyśmy wykonali techniką druku na płótnie Canvas obraz, którego nie ma w naszym katalogu, bardzo prosimy o kontakt!