Zdjęcia i obrazy na płótnie Canvas

Szanowni klienci! Pragniemy przybliżyć Wam naszą bogatą ofertę wydruków wielkoformatowych najwyższej jakości. Wszystkie dostępne w tej kategorii motywy dostępne są dla Was, a te które przypadną Wam do gustu i wybierzecie, z przyjemnością wydrukujemy na naszej profesjonalnej drukarce marki Epson w wysokiej rozdzielczości. Zastosowanie najnowszej technologii druku w połączeniu z aż dziewięcioma ekologicznymi kolorami podstawowymi sprawi, że tworzone przez nas obrazy będą posiadały wyjątkowo głębokie i żywe barwy, a ich trwałość znacznie przewyższa fotografie drukowane standardowymi metodami. Wszystkie obrazy mają zadrukowane brzegi, jednak jeśli macie taką ochotę możemy oprawić ją w dodatkową, aluminiową ramę o wymiarach 70x50cm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wobec czego wszystkie nasze projekty personalizujemy pod konkretne oczekiwania.

Wielkoformatowe obrazy na płótnie z Twoim własnym zdjęciem!

W naszej ofercie posiadamy nie tylko gotowe, przygotowane motywy obrazów. Istnieje także możliwość wydruku wzorów z bazy Adobe Stock, w której znajduje się ponad 40 milionów gotowych zdjęć. W naszej firmie zajmujemy się także drukiem wielkoformatowym Twojej prywatnej kolekcji fotografii. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie, które chciałbyś, by znalazło się na Twojej ścianie, a my zajmiemy się tym, by odpowiednio dopasować je do wybranego przez Ciebie rozmiaru, przyciąć, wydrukować na najwyższej jakości płótnie Canva i wysłać gotowy produkt, z którego gwarantujmy – będziesz zadowolony! Nasz prosty w obsłudze edytor rozmiaru pomoże Ci odpowiednio dopasować obraz do wybranych przez Ciebie obramowań, a grafik – bez dodatkowej opłaty – przygotuje wzór do wydruku.

Druk na zamówienie, na płótnie wysokiej jakości

Warto wspomnieć, że nasze produkty tworzymy jedynie na naturalnym płótnie o gramaturze 360, która zapewnia dużą trwałość produktu. Grafiki na tej stronie posortowane są kategoriami, które pomogą Ci idealnie dopasować potrzebne zdjęcie do konkretnego pomieszczenia, sytuacji, hobby czy nastroju. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasze wydruki są naprawdę bezkonkurencyjne - wyjątkowe i bardzo realistyczne. To opinie klientów świadczą o tym, że przede wszystkim stawiamy na jakość i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie!